Discord Adresimize Katılın
Discord Adresimize Katılın
Sayfamızın Sponsoru CAPE DAVIS'e Teşekkürler

• 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TRABZON YOMRA KANUNİ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU
Yurdun Adı : Yomra Kanuni Erkek Öğrenci Yurdu
Konumu : Cevahir AVM'nin biraz ilerisinde Dedeman Park Otel'i var onun karşısında yolun arkasında kalmakta. (Şana köprüsünü geçmeyin köprünün ilerisindeki yurt kız yurdu.) 
Adres: Kaşüstü Mah. Devlet Karayolu Cad. No: 122 Yomra/TRABZON
Yurt Mevcudu :  1200 sanıyorum
Yurt Ücreti : 2021 yılı itibariyle 380₺
Yurt Tipi : Erkek
Yurttaki toplam Blok Sayısı : 3 Blok (A-B-C)
Odalarda Kalan Kişi Sayısı : 2-3-4 kişilik odalar mevcut. Odanın büyüklüğüne göre değişmekte.
Odaların Mimari Yapısı : WC & Banyo + Buzdolabı odada değil dairede ortak kullanımda. Çalışma masaları ile yataklar aynı odada, ek olarak birkaç katta çalışma odaları mevcut. 2 kişilik odada, ikisi yatak yanında olmak üzere 4 adet priz mevcut -en azından benim odamda böyle- Bazı odaların kendine özel balkonu varken bazıları birkaç odaya ait olan ortak balkonlu odalar.
İnternet Hızı : : DDDDDDDDDD
Yurdun  İmkanları : Sportif faaliyet olarak eğilip kalkabilirsiniz(!) bir de masa tenisi masası var. Her sene talebe göre bazı kurslar da verilebiliyor ama ben hiçbirine katılmadığım için detay veremiyorum. 
Yurdun Ulaşım İmkanları : (Belediye otobüsü çok sık sefer yapmıyor bana göre ayrıca akşam 6-7 gibi seferler bitiyordu en son kullandığımda. Gece yarısına kadar dolmuşlar gidip gelmekte -otobüslerden daha sık seferleri de var- Kanuni kampüsüne 10-20dakika -ne ile seyehat ettiğinize göre- mesafede. Yomra, Arsin, Araklı dolmuşlarına binip Şana veya KYK yurdu demeniz yeterli yurda gidebilmeniz için.  
Kantin&Yemekhane: Yemekhane yemeklerinde çoğunlukla benzer yemekler çıkmakta. Sürekli aynı şeyleri yemekten bıkmadığınız sürece doyabilirsiniz -paranız varsa-. He bir de kantindeki ablalara iyi davranınSmile)
Bul
Alıntı
Çok iyi
Bul
Alıntı

[-]
Etiketler
trabzon , yomra , kanuni̇ , erkek , öğrenci̇ , yurdu